.

.

המחיר המעולה
ECCPP הנוסע עזב נהג נכון גרירה מראות זוג הגדרת צד LED אות כוח מחוממת ידני טלסקופי שחור מראות גרירה Replaceme מתאים 2007- עבור עבור טויוטה טונדרה (זוג Set) (זוג)

ECCPP הנוסע עזב נהג נכון גרירה מראות זוג הגדרת צד LED אות כוח מחוממת ידני טלסקופי שחור מראות גרירה Replaceme מתאים 2007-

ILS 305.99

במלאי
במחסן.

????הרכב FITMENT - 2007-2016 עבור עבור טויוטה טונדרה. ????כוח - להתאים את מראה הפנים מזווית שונה לפי הצורך עם מפעל שליטה ברכב. ????מחוממת עם חימום מראה מנקה כפור וקרח, מה שהופך אותו ניתן לראות בבירור אפילו במזג האוויר קיצוני. ????איתות - ענבר אור נדלק כאשר האיתות מופעל, ודא שאחרים לב אז זה יכול להפחית את הסיכון של התרסקות. ????פריט כולל - 1 זוג מראות (1 צד שמאל מראה ו-1 צד ימין במראה), 6 חודשים אחריות מוגבלת. 2007-2016 עבור עבור טויוטה טונדרה טנדר.התאמת כוח מאפשר לך לשנות את המראה, המיקום על-ידי מתג החשמל ברכב, כך שאתה לא צריך להוריד את הרכב, או להגיע באופן ידני כדי להתאים את המראה, חוסכת זמן ובטיחות.כאשר אתה רוצה להפוך או לשנות מסלולים, האיתות יהיה פלאש, פלאש, כלי רכב אחרים, שמתי לב שאתה רוצה להפוך, להפחית את הסיכון של התנגשות.כאשר המראה מחוממת, חימום מאחורי המראות מתחמם מהר את משטח המראה, לאט להסיר את גשם או ערפל על פני המראה, להפחית את הסיכון של נהיגה.את טלסקופית פונקציה היא ידנית.זה רק מחייב אותך כדי למשוך את המראה מן הרכב שלך, הארכת קו הראייה שלך, כך שאתה יכול בקלות לראות את הצד של הטריילר, אז אתה יכול בבטחה לשנות מסלולים, תנועה או חניה.שלב 1 : הסר את פלסטיק צלחת תיקון בורג מהרכב עם מברג.הסר את יריעת פלסטיק ואתה יכול לראות את קבוע לדפוק את המראה ואת הדלת.השתמש במברג כדי להסיר את הבורג.שלב 2 : השתמש בכלי כדי להסיר את הישן המראה ולהחליף אותו עם חדש המראה האחורית.שלב 3 : לנעול את הדלת תיקון בורג, ואז להעביר את יריעת פלסטיק למיקום המקורי שלה ולנעול את הבורג.שלב 4 : השלמת ההתקנה.לאחר ההתקנה, אתה צריך לשבת במושב הנהג ולהתאים את המראה למקום הנכון כדי להבטיח את הטוב ביותר פרספקטיבה.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר